+90-262-658-05-49

+90-532-642-93-65

KİRALIK DİZEL EKLEMLİ PLATFORM - 03.09.2018

Kiralık Dizel Eklemli Platform konusunda; İş kazası riski çok ve çalışılabilmesi normal fiziki koşullara göre çok zor olan yüksek seviyelerde her zaman gerekli olan ürünlerdir. Bu seviyelerde çalışması gereken personelleri yükselten bir platformdur. Bu anlamda ihtiyacınızı kiralık dizel eklemli platform ile karşılamanız en doğrusu olacaktır. Şunu en başından belirtmemizda fayda olacaktır. Bu tür ürünlerin kullanılması zorunludur. Farklı ve riskli başka yöntemlerle çalışmalar yapabilirsiniz. İşlemlerinizi bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ancak, olası riskleri her zaman için düşünmek ve değerlendirmek durumundasınız. Bu nedenle yüksek seviyelerde çalışmak için kesinlikle eklemli platformları kullanmanız gerekecektir. Çalışan personeller amatör yöntemlerle bu işi yapmamalıdır. Firma ve proje sahipleri bu noktada en fazla sorumluluğu olan kişilerdir. Gerekli olan güvenlik önlemlerinin alınmaması gibi durumlarda her zaman büyük yaptırımlarla karşılaşılmaktadır.

İnşaat firmalarının en büyük dostu olan bir üründür. Bu projelerin ilk yapım aşamasından çatı sistemine kadar pek çok önemli aşama mevcuttur. Bu aşamaların yapılmasında olmazsa olmaz ürün kiralık dizel eklemli platform ihtiyacı olacaktır. İnşaat firmaları için en kestirme yöntem kiralama olmalıdır. Genellikle tüm firmalar kiralama yöntemini tercih etmektedir. Bunun pek çok nedeni bulunmaktadır. Her inşaat firması kar amaçlı iş yapmaktadır. Amaçlanan kar miktarına ulaşabilmek içinde proje maliyetlerini asgari düzeye indirme gerekir. İşte bu nedenle ilk yatırım maliyetlerini azaltmak çok önemlidir. Satın almak yerine kiralamak çok daha isabetli olacaktır. Pek çok firma gibi sizde kiralama yöntemini tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız bu tür makinaların depolalama maliyeti olacaktır. Bu makinelerin her yıl düzenli sigortalarını yaptırmanız gerekecektir. Zamanı geldiğinde tamir ve bakım gibi giderler çok büyük maliyetlerdir. Tüm bu giderlerden kurtulmanın tek yolu kiralama olacaktır. Satın almak yerine kiralama çok daha karlı bir seçenektir.

Dizel eklemli platformları ilgili firmalar üzerinden dilediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Bu anlamda kiralık dizel eklemli platform ihtiyacınızda ister günlük, isterseniz de aylık olarak kiralama yapılabilmektedir. Çok daha uzun vadeli kiralama işlemide yapılabilmektedir. Tüm sorumluluk kiralayan firmaya ait olacaktır. En güvenilir ve riski en az olan yöntem budur.

Kiralık Dizel Eklemli Platform

Kiralık Dizel Eklemli Platform firması Ekşioğlu Vinç, her ortama göre sınırsız makaslı platform seçeneği ile sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyor. Yükseklik ne kadar olursa olsun her türlü makinalarımız ile istediğiniz yüksekliğe ulaşabilirsiniz. Eğer sizde makaslı platforma ihtiyaç duyup satın almak istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz.

 


Tüm Haberler