+90-262-658-05-49

+90-532-642-93-65

KİRALIK EKLEMLİ PLATFORM - 03.09.2018

Kiralık Eklemli Platform konusunda; Yüksek katlı binaların dış cephe çalışmalarında olmazsa olmaz bir üründür. Dizel ve akülü olmak üzere iki çeşidi vardır. Bu anlamda kiralık eklemli platform ihtiyaçlarınızı ilgili firmalardan karşılayabilirsiniz. Kullanım alanı çok fazladır. Hem dış, hem de içi alanlarda kullanımı şarttır. Normal fiziki şartlarda personellerin ulaşamayacağı noktalara eklemli platformlar sayesinde kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Hızlı ve güvenlidir. Eklemi sayesinde katlanabilmekte ve her türlü kapalı alana kolaylıkla girebilmektedir. İç çatı yapımı, tamiri, bakım ve onarımı gibi işlemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Pek çok kanun ve kurallara göre bu platformların kullanılması şarttır. Özellikle iş güvenliği ve işçi sağlığı yönetmelikleri gereği bu platformların kullanılması zorunludur.

Kiralık Eklemli Platform ve Teknik Servis Hizmetleri

Olası iş kazalarını önlemek için en ideal araçtır. Teknolojik bir üründür. Dijital kumanda kabininden kontrol edilir ve belli bir yüksekliğe kadar uzanabilmektedir. Satın almak önemli bir maliyettir. Bunun için kiralık eklemli platform hizmeti veren firmalara yönelmeniz çok daha doğru olacaktır. Kiralama hizmeti veren firmalar saatlik veya günlük olarak platformları sizlere sunmaktadır. Hem eklemli platform, hem de kullanıcısı ile birlikte bu hizmet sağlanmaktadır. Her türlü inşaat yapımında gerekli olan bir araçtır. Bir çözüm ortağı olarak değerlendirilebilir. Dizel yakıtla çalışan türleri daha fazla tercih edilmektedir. Akülü olanlarının da kullanımı bulunmaktadır. Bu ürünleri saatlik veya günlük kiralayabileceğiniz gibi, aylık veya yıllıkda kiralayabilirsiniz. Kiralama yöntemi ile projenizin maliyetini düşürebilirsiniz. İlk yatırım sermayesi ödemek zorunda kalmazsınız. Depolama, sigorta gibi maliyetlere katlanmak zorunda kalmazsınız. Farklı seçenekler içinden projenize uygun olanı tercih edebilme olanağına sahip olursunuz.

Kiralama işlemi öncesinde bazı konuları belirlemeniz gerekir. Bu anlamda kiralık eklemli platform ihtiyacınız durumunda projenizdeki detaylar önemlidir. Maksimum çalışma yüksekliği, çalışma alanlarının genişliği, açık alan ve kapalı alan çalışma durumu gibi durumları belirlemeniz gerekir. Bunun gibi diğer detayları netleştirdikten sonra uzman olan eklemli platform kiralama şirketlerine başvurabilirsiniz. İlgili firmalar ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en doğru ürünü seçmenizde yardımcı olacaktır. Bu sayede işleriniz güvenle ve zamanında bitmiş olacak ve de kazançlı çıkarak hedeflerinize emin adımlarla ulaşmış olacaksınız.

Ekşioğlu Vinç Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Ekşioğlu vinç olarak Kocaeli ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Tüm Haberler